FREE

o wszystkim BEZ CENZURY


#1 2009-10-11 12:00:56

Kamelia

Administrator

17950894
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 27

filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

PO PROSTU WALCZ! (Never Back Down)

Jake Tyler na krótko po przeprowadzce do nowego miasta zostaje zwabiony do podziemnego klubu mieszanych stylów walki. Pierwsze starcie kończy się upokarzającą porażką. Jake postanawia wyszkolić się u weterana sztuk walki, aby wytrenować swoje ciało i umysł do perfekcji. W końcu dzięki nabytym umiejętnościom może ponownie stanąć do walki, aby pokonać swego dawnego rywala, niekwestionowanego mistrza ringu, Ryana McCarty’ego.

Za każdym razem gdy oglądam ten film niezmienne i piorunujące wrażenie robi na mnie Cam Gigandet, czy warto obejrzec? Oceńcie sami ).

Offline

 

#2 2009-10-11 13:52:11

mambrazoweoczy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 16

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

właśnie za kilka minut będę oglądać ten film


głaskam lwa z kamienia

Offline

 

#3 2009-10-11 15:03:03

Pazdzi

Moderator

3262399
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 5

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

Bardzo fajny film, oglądalem kilka razy i musze przyznac ze dalej mi sie podoba....
Mottem jest ze kazdy z nas ma jakąs walkę do stoczenia od której nie da sie po prostu uciec....
Aha no i nie mozna zapomniec o Baja - bardzo fajna dziewczyna z niej jest

Offline

 

#4 2009-10-11 15:36:33

Jacek76

The best Moderator

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 14

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

Nie oglądałem,ale na pewno oglądnę,skoro pani mojego serca poleca filmik to na pewno jest warty obejrzenia...,może uda się wspólnie

Ostatnio edytowany przez Jacek76 (2009-10-11 16:09:52)


Chcę być zawsze tam gdzie Ty Kochanie 

Offline

 

#5 2009-10-11 17:19:06

Kamelia

Administrator

17950894
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 27

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

HOOLIGANS (Green Street Hooligans)

Produkcja: USA

Utalentowany student Harvardu - Matt(Elijah Wood)niesłusznie zostaje wyrzucony z uczelni. Ucieka do Londynu, do siostry, aby zerwać z przeszłością. Tam poznaje Petea - chłopaka, który wprowadza go w świat najzagorzalszych fanów ekipy drużyny piłkarskiej Wkrótce Matt pozna smak euforii szalejącego tłumu podczas meczu oraz bezwzględne reguły gry obowiązujące w ekipie hooligans, do której należy.

Nie będę ukrywac że bardzo cenie sobie grę Elijah-a Wood-a, choc "Władcy Pierścienia" nie potrafie przetrawic. Kocham ten film, nie rzadko ryczę przy nim jak bóbr ale nigdy nie mam dośc, raz nawet dwa razy w ciągu dnia obejrzałam, korba ;D

Offline

 

#6 2009-10-11 19:17:33

mambrazoweoczy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 16

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

Pazdzi napisał:

Bardzo fajny film, oglądalem kilka razy i musze przyznac ze dalej mi sie podoba....
Mottem jest ze kazdy z nas ma jakąs walkę do stoczenia od której nie da sie po prostu uciec....
Aha no i nie mozna zapomniec o Baja - bardzo fajna dziewczyna z niej jest

Ja widziałam ten film dwa czy trzy razy, najbardziej podoba mi ukazanie więzi pomiędzy młodym chłopakiem, a jego trenerem. Coś niesamowitego jak potrafią się porozumieć, wzajemnie sobie pomóc w uporaniu się z życiowymi tragediami.


głaskam lwa z kamienia

Offline

 

#7 2009-10-11 19:19:03

mambrazoweoczy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 16

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

Kamelia napisał:

HOOLIGANS (Green Street Hooligans)

Produkcja: USA

Utalentowany student Harvardu - Matt(Elijah Wood)niesłusznie zostaje wyrzucony z uczelni. Ucieka do Londynu, do siostry, aby zerwać z przeszłością. Tam poznaje Petea - chłopaka, który wprowadza go w świat najzagorzalszych fanów ekipy drużyny piłkarskiej Wkrótce Matt pozna smak euforii szalejącego tłumu podczas meczu oraz bezwzględne reguły gry obowiązujące w ekipie hooligans, do której należy.

Nie będę ukrywac że bardzo cenie sobie grę Elijah-a Wood-a, choc "Władcy Pierścienia" nie potrafie przetrawic. Kocham ten film, nie rzadko ryczę przy nim jak bóbr ale nigdy nie mam dośc, raz nawet dwa razy w ciągu dnia obejrzałam, korba ;D

Miałam oglądać, brat mnie namawiał Również stwierdził, że film jest bardzo dobry. Ale tak jakoś wyszło, że w końcu go nie zobaczyłam. Kiedyś to nadrobię.


głaskam lwa z kamienia

Offline

 

#8 2009-10-11 23:24:44

Jacek76

The best Moderator

Skąd: Rumia
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 14

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

mambrazoweoczy napisał:

Kamelia napisał:

HOOLIGANS (Green Street Hooligans)

Produkcja: USA

Utalentowany student Harvardu - Matt(Elijah Wood)niesłusznie zostaje wyrzucony z uczelni. Ucieka do Londynu, do siostry, aby zerwać z przeszłością. Tam poznaje Petea - chłopaka, który wprowadza go w świat najzagorzalszych fanów ekipy drużyny piłkarskiej Wkrótce Matt pozna smak euforii szalejącego tłumu podczas meczu oraz bezwzględne reguły gry obowiązujące w ekipie hooligans, do której należy.

Nie będę ukrywac że bardzo cenie sobie grę Elijah-a Wood-a, choc "Władcy Pierścienia" nie potrafie przetrawic. Kocham ten film, nie rzadko ryczę przy nim jak bóbr ale nigdy nie mam dośc, raz nawet dwa razy w ciągu dnia obejrzałam, korba ;D

Miałam oglądać, brat mnie namawiał Również stwierdził, że film jest bardzo dobry. Ale tak jakoś wyszło, że w końcu go nie zobaczyłam. Kiedyś to nadrobię.

Heh to tak ja,oglądałem sporo filmów,tych bardzo dobrych,dobrych,średnich i tych nie wartych oglądania ,ale na obejrzenie wszystkich  po prostu nie starczyło by nam życia ,dlatego dobrze że jest ten dział i każdy może polecić tytuł który jego zdaniem jest godny uwagi.Tego filmu również nie oglądałem,ale na pewno obejrzę ,mam tylko nadzieję że obejrzę go wspólnie z panią mojego 


Chcę być zawsze tam gdzie Ty Kochanie 

Offline

 

#9 2009-10-12 12:21:31

Kamelia

Administrator

17950894
Zarejestrowany: 2009-10-10
Posty: 27

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

A teraz pora na film który z pewnością obejrzałam najwięcej razy, ba, będzie już grubo ponad sto
To właśnie tu po raz pierwszy zwróciłam uwagę zarówno na Owena Wilsona jak i Bena Stillera, przyznam że wcześniej nie miałam pojęcia o ich istnieniu i nie da się ukryc że od tego czasu, każdy film który mi wpadnie w ręce, każdy w którym gra któryś z nich- MUSZĘ obejrzec, po prostu siła wyższa. Jednak mimo wszystko to nie tytułowi bohaterzy są u mnie w centrum uwagi, ale Vince Vaughn wspaniała rola, wspaniały aktor... co tu więcej mówic :]. TO TRZEBA OBEJRZEC !


Starsky i Hutch  (Starsky & Hutch)
komedia sensacyjna, USA

Bay City w Kalifornii. Detektyw David Starsky jest tajniakiem poświęcającym się z pasją swej pracy. Zawsze na służbie, wręcz maniakalnie tropi zbrodnie. Brak mu luzu, a w dodatku musi się zmagać z kompleksem matki, jednej z najsłynniejszych w historii miasta policjantek. Jednak o ile rodzicielka była słynna ze współpracy z jednym  partnerem, Starsky, z racji swego perfekcjonizmu, zmienia współpracowników jak rękawiczki.
Jego przeciwieństwem jest inny gliniarz - Ken "Hutch" Hutchinson obdarzony instynktem doskonałym. Jednak za bardzo kuszą go pieniądze.
Komendant policji w Bay City, kapitan Dobey (Fred Williamson) wpada na pomysł, by stworzyc z nich policyjny zespół.
Już pierwszego dnia pracy dwaj świeżo upieczeni partnerzy rozpoczynają śledztwo W sprawie tajemniczego morderstwa. Dzięki informatorowi Huggy Bearowi (Snoop Dogg) wpadają na trop, ktory doprowadza ich do dwóch atrakcyjnych cheerleaderek, Staci (Carmen Electra) i Holly (Amy Smart), ktoré pragną być bardzo pomocne funkcjonariuszom - pod kazdym względem.
Głównym podejrzanym jest Reese Feldman (Vince Vaughn), oficjalnie biznesmen, a w rzeczywistości potężny handlarz narkotyków, Który właśnie przygotowuje się do wyjątkowo ważnej transakcji. Czy uda im się pokrzyżowac jego plany?

Offline

 

#10 2009-10-12 23:38:00

Pazdzi

Moderator

3262399
Skąd: Londyn
Zarejestrowany: 2009-10-11
Posty: 5

Re: filmy, które nie pozwalają mi o sobie zapomniec

Kamelia napisał:

HOOLIGANS (Green Street Hooligans)

Produkcja: USA

Utalentowany student Harvardu - Matt(Elijah Wood)niesłusznie zostaje wyrzucony z uczelni. Ucieka do Londynu, do siostry, aby zerwać z przeszłością. Tam poznaje Petea - chłopaka, który wprowadza go w świat najzagorzalszych fanów ekipy drużyny piłkarskiej Wkrótce Matt pozna smak euforii szalejącego tłumu podczas meczu oraz bezwzględne reguły gry obowiązujące w ekipie hooligans, do której należy.

Nie będę ukrywac że bardzo cenie sobie grę Elijah-a Wood-a, choc "Władcy Pierścienia" nie potrafie przetrawic. Kocham ten film, nie rzadko ryczę przy nim jak bóbr ale nigdy nie mam dośc, raz nawet dwa razy w ciągu dnia obejrzałam, korba ;D

Oj tak lata 80 w Anglii i bitki kibicow West Hamu i Millwall...Fajny film choc musze powiedziec ze nie przepadam za żadna z druzyn....Tylko Tottenham sie liczy w Londynie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatxninja.pun.pl www.sticklife9.pun.pl www.narutoarenagier.pun.pl www.super-gra-pokemon.pun.pl www.radzikowskiego100.pun.pl